Atribuită Cumpărare directă

cf.consultarii de piata MC1014084/11.03.2021-balon cu triplu lumen pentru extractie calculilor biliari, compatibil cu sistemul ghid cu fir lung pentru cresterea eficientei si controlul in timpul procedurii ERCP, balon cu design – umeri patrati ce faciliteaza extractia pietrelor, - dimensiuni de inflatie 8,5;10;12;15mm, cateter de 6,6 Fr,cu marcaje radioopace,dim.teaca 7F si varf 6F, pt.fir ghid 0,035 inch, lungime de lucru 200 cm, injectare distala,cu seringa marcata pt.inflatie,la dimensiunile balonului.

Număr anunț
DA28718110
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
VAVIAN TRADING SRL (CUI 4281324)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.500 RON
Valoare atribuită
16.500 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.500 RON

din 16.500 RON estimat