Atribuită Cumpărare directă

1. Agent spalare Deconex 28 Alka One-X detergent canistra 5L - 15 buc. 2. Agent spalare Deconex 64 Neutradry clatire Canistra 5L - 5 buc. Prețul propus este conform ofertei dvs. nr. 22ND din 19.08.2021.

Număr anunț
DA28756045
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.050 RON
Valoare atribuită
7.050 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.050 RON

din 7.050 RON estimat