Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanţă de specialitate pentru combaterea artropodelor vectoare de boli şi transmiţătoare de disconfort” pentru municipiul Arad conform caiet de sarcini anexat.

Număr anunț
DA28803302
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
INSTITUTUL NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE MEDICO-MILITARĂ CANTACUZINO (CUI 15203810)
Cod CPV
71317210-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.284 RON
Valoare atribuită
1.284 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.284 RON

din 1.284 RON estimat