Atribuită
Cumpărare directă
dezinfectia prin nebulizare a suprafetelor si a aeromicroflorei depuse pe suprafetele din unitati sanitare Domeniu de utilizare: Unitati medicale (sali de operatie, sali de tratament, saloane cu bolvani, sali de nastere etc.) Mod de utilizare : prin nebulizare Cantitata : 4ml/m3 , timp de actiune 5 minute Solutie gata de utilizat. Substanta activa : peroxid de hidrogen Spectru : bactericid, fungicid, micobactericid, virucid si sporicid conform SR EN 14885/2015
- Număr anunț
- DA28783605
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.550 RON
- Valoare atribuită
- 8.550 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.