Atribuită Cumpărare directă

Produse informative si de promovare (mape piele personalizate cu logo 50 buc, carnete cu coperta intarita 50 buc, pixuri premium 200 buc, foi antet premium 150 buc, foi antet printat A4 350 buc, organizer A4 60 buc, plicuri imprimate personalizate C4 400 buc, mape premium plastificate personalizate 200 buc, mape premium carton personalizate 200 buc, bloc notes cu magnet si pix 20 buc, carti de vizita emobs 3D 200 buc, carti de vizita fata-verso 200 buc, minitablouri cu rama de lemn MDF gravata 10 buc)

Număr anunț
DA28778070
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.798 RON
Valoare atribuită
49.798 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.798 RON

din 49.798 RON estimat