Atribuită
Cumpărare directă
GIGAZYME (concentrat) – Detergent ENZIMATIC pentru instrumentarul chirurgical si endoscoape. Este un agent de curatare foarte eficient, special destinat pentru curatarea manuala si automata a endoscoapelor. Utilizabil de asemenea pentru instrumentele chirurgicale/medicale si este ideal pentru utilizarea in bai cu ultrasunete. Excelenta putere de curatare. Nu face spuma. Nu lasa reziduuri. Parfum placut. In majoritatea cazurilor, o dilutie de 0.5% - 1% este suficienta. Ambalaje disponibile : flacon de 2 litri. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /flacon 2 litri
- Număr anunț
- DA28826797
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.436 RON
- Valoare atribuită
- 4.436 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.