Atribuită
Cumpărare directă
1. Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 1 litru - 20 buc. 2. Dezinfectant rapid suprafete, pe baza de alcooli - Mikrozid AF Liquid - ambalaj canistra 10 litri - 3 buc. 3. Dezinfectant rapid suprafete, pe baza de compusi cuaternari Mikrozid sensitive liquid flacon 1 litru - 20 buc. 4. Desmanol Pure - ambalaj flacon 1 litru - 50 buc. 5. Primasept Wash - ambalaj flacon 1 litru - 50 buc. 6. POMPA DOZATOARE - pentru flacon de 500 ml/1000 ml - 4 7. POMPA DOZATOARE - pentru canistra de 5 litri - 1 buc. 8. POMPA DOZATOARE - pentru canistra de 10 litri - 1 buc. 9. PULVERIZATOR - pentru flacon 500 ml/1000 ml - 2 buc. 10. Mikrozid AF Liquid - ambalaj flacon 250 ml cu pulverizator - 20 buc. TINE LOC DE COMANDA!
- Număr anunț
- DA28788202
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.355 RON
- Valoare atribuită
- 6.355 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.