Atribuită Cumpărare directă

PERFORM(concentrat) – Dezinfectant de nivel inalt, pe baza de peroximonosulfat de potasiu, cu actiune prin oxidare celulara, utilizat la dezinfectia si curatarea suprafetelor mari inerte, a suprafetelor dispozitivelor medicale si a obiectelor de inventar, incubatoare pentru nou-nascuti, vane de baie si amprente dentare. Domeniul de utilizare: institutii sanitare, inclusiv cabinete stomatologice. Spectru larg de actiune. Dezinfectant concentrat sub forma de pulbere pe baza de oxigen activ. Solutia de lucru preparata este activa pe perioada unei zile de lucru. Proprietati excelente de curatare. Ambalaje disponibile : plic de 40 g si doza de 900 g Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii. Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania. Pret: /doza 900 gr prevazuta cu dozator

Număr anunț
DA28767129
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.536 RON
Valoare atribuită
4.536 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.536 RON

din 4.536 RON estimat