Atribuită Cumpărare directă

Achiziție pachet materiale sanitare, format din dezinfectant de mâini în cantitate totală de 90 de litri, și dezinfectant de suprafețe, în cantitate totală de 150 de litri, necesare unităților de învățământ în vederea începerii cursurilor noului an școlar 2021-2022.

Număr anunț
DA28678855
Autoritate contractantă
ORASUL VISEU DE SUS (CUI 3627641)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.458 RON
Valoare atribuită
2.458 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.458 RON

din 2.458 RON estimat