Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea militara 01145 Roman achizitioneaza piese TAB 77 conform anunt de publicitate ADV1235469. Lista pieselor in atasament denumit "Lista piese TAB - DANEX".. Total valoare achizitie: 7754.10 lei fara TVA. In mod OBLIGATORIU, piesele livrate vor fi NOI, vor coincide codurilor ofertate si asumate. Documentele asociate achizitiei: a) Factura fiscală; b) Certificat de garanţie 24 luni; c) Declaratie de conformitate.Conform anntului de publicitate, ofertantul va semna CONTRACT DE FURNIZARE. In baza OUG 38/2020 contractul de furnizare va circula in forma elecronica si va fi semnat cu semnătură electronică extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat După semnarea contractului, ofertantul va depune GARANȚIE DE BUNĂ EXECUȚIE, în cuantum de 10% din valoarea contractului, în termen de max. 5 zile lucratoare de la semnare . Dovada depunerii garanției de bună execuție se transmite pe e-mail ( achiziții.01145@forter.ro ).
- Număr anunț
- DA28697046
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 35421000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.754 RON
- Valoare atribuită
- 7.754 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.