Atribuită
Cumpărare directă
50040066 DOMESTOS 5LT BUC 50 47.50 50040084 DEZINFECTANT UNIVERSAL NOWA QUICK 750ML BUC 50 33.99 50110500 EKOMAX GEL BUC 30 95.10 50090033 SAPUN SPUMA CU DEZINFECTANT PRISTINE BUC 11 38.00 50040067 PASTILE CLORAMINE SUMA TAB BUC 5 80.10 IGIENOL 750ML BUC 50 15.44 50110106 PURELL 0.5 BUC 50 24.35
- Număr anunț
- DA28874821
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 28431798)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI 8808509)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.735 RON
- Valoare atribuită
- 9.735 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.