Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare si transport a deseurilor medicale conf Act Adit nr.2, la Ctr.102/15.10.2020 Prelungire valabilitate contract , pana la 31.12.2021 Calcul valoare act aditional: Nr. centre = 14 Pret abonament lunar = 55,00 lei fara TVA Nr. luni prelungire = 3 Total 14*55*3 = 2310,00 lei fara TVA

Număr anunț
DA28798230
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.310 RON
Valoare atribuită
2.310 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.310 RON

din 2.310 RON estimat