Atribuită Cumpărare directă

Servicii colectare, transport si eliminare deseuri medicale - conf. AA nr.2 Reprezentand colectare kilograme suplimentare la: - Centrul de Abilitare și Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilități „Sfântul Iustin” Videle (CAbR „Sfântul Iustin” Videle) cu sediul în Videle, str. Intrarea Spitalului nr. 38 A, jud. Teleorman. - Centrul de Îngrijire și Asistență pentru Persoane Adulte cu Dizabilități Videle (CIAPAD Videle) cu sediul în Videle, str. Intrarea Spitalului nr. 38 B, jud. Teleorman.

Număr anunț
DA28797608
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat