Atribuită Cumpărare directă

Act aditional nr.2 la contractul de prestari servicii nr.5411/22.01.2021 ,,Servicii colectare, transport si eliminare deseuri periculoase", in valoare de maxim 1585 lei, la care se adauga TVA.

Număr anunț
DA28746226
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.585 RON
Valoare atribuită
1.585 RON
Data publicării
13.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.585 RON

din 1.585 RON estimat