Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice - Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice periculoase cu ambalaje incluse. Stericycle Romania SRL a adus in premiera in Romania solutia completa pentru gestionarea deseurilor medicale, a deseurilor farmaceutice si a deseurilor industriale conforma cu standardele ecologice europene. Stericycle Romania SRL a obtinut toate avizele si autorizatiile emise de autoritatile romane pentru activitatea de neutralizare a acestora. Solutia companiei Stericycle Romania SRL ofera intreaga logistica si toata gama de servicii auxiliare necesare intregului proces de eliminare a deseurilor, conform OMS 1226/2012: • colectarea deşeurilor din spaţiul de depozitare temporara; • transportul deşeurilor de la spaţiul de depozitare temporara catre locul de eliminare finala; • procesarea si eliminarea finala a deşeurilor; Preţul pentru serviciile de colectare, transport ,procesare si eliminare finala a deseurilor chimice periculoase este de 9,00 ron/kg. Cantitate aproximativ 120 kg/ luna si ambalaje: 20 bidoane 5L + etichete Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale- Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale periculoase Cantitate aproximativ 120 kg/luna Ambalaje incluse : cutie carton 20L- maxim 200 buc/luna si PVC 1.5L- maxim 70 buc/luna.

Număr anunț
DA28669935
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.160 RON
Valoare atribuită
10.160 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.160 RON

din 10.160 RON estimat