Atribuită Cumpărare directă

Contract nr. 2150/29,04,2021 sericii de colectare pt. deseurile rezultate din activitatea Spitalului de Boli Cronice Calinesti, prin confirmarea anexei 2TDS-00146 –formular de expeditie transport deseuri periculoase, la urmatoarele preturi : - preţul de 6,50 lei fara TVA /kg pentru obiecte ascutite( cod 18 01 01 ), deseuri a caror colectare si eliminare face obiectul unor masuri speciale privind prevenirea infectiilor (cod 18 01 03) , cod 18.01.09 , cod 18.01.02 , cod 180104,cod 180109 ; - prețul de 12lei fara TVA/kg pentru - deseuri chimice cod 18,01,06.

Număr anunț
DA28669770
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat