Atribuită Cumpărare directă

Pompa peristaltica dozatoare Dura 45 D45 SP USASSS 38R 4.0K NR TF Include: Panou convertizor Kit de montaj Manopera Caracteristici tehnice: conform atasament CONFORM ANUNT PUBLICITATE AVD1236187/14.09.2021

Număr anunț
DA28851241
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI 18856244)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
Cod CPV
42122510-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.500 RON
Valoare atribuită
40.500 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.500 RON

din 40.500 RON estimat