Atribuită Cumpărare directă

Sistem de colectare si conservare virusi compus din 1 Kit recoltare VTM care contine: - 1 tub recoltare 10ml cu 3ml mediu de transport viral VTM ; -- 2 tampoane sterile de recoltare tip flocked swab, pentru recoltare nazofaringiana + orofaringiana , CU PUNCT DE RUPERE ; - 1 punga de transport biohazard. AMBALA J INDIVIDUAL. Produsele se prezinta in ambalajul original al productorului. Termenul de valabilitate al produselor: minim 12 LUNI de la data livrarii la DSP Bistrita-Nasaud. Produsele trebuie: sa detina marcajul european de conformitate CE; sa fie insotite de certificate de conformitate CE; sa fie insotite de de certificat de calitate si de instructiuni de utilizare in limba romana. Produsele care nu respecta termenul de valabilitate sau caracteristicile cerute vor fi inapoiate ofertantului pe cheltuiala acestuia.

Număr anunț
DA28790749
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat