Atribuită Cumpărare directă

Apa distilata flacon de 1,5 litri, pentru uz medical, analizoare de laborator, laboratoare de analize medicale, spitale, clinici medicale.

Număr anunț
DA28669835
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
Cod CPV
24316000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat