Atribuită
Cumpărare directă
1 1966 Hartie igienica roz 2 straturi 40 role/set Onda SET 1.00 19.00 19.00 2 23308 Odorizant WC Sano bon blue 5 in 1 55 gr BUC 3.00 5.11 15.33 3 ZA250BAX Prosoape gri 1 strat 250/set ZZ 20 seturi/bax BAX 1.00 47.25 47.25 4 LU852360 Prosoape hartie Lucart Strong Multi-use 2 str. 22x23 cm 175 m, 2 Rol/bax SET 1.00 30.00 30.00
- Număr anunț
- DA28894520
- Autoritate contractantă
- ORASUL NADLAC (CUI 3518822)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111 RON
- Valoare atribuită
- 111 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.