Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CURATARE A SOBELOR DE TERACO.TA,A COSURILOR DE FUM SI A COSURILOR DE FUM PENTRU CENTRALE

Număr anunț
DA34524249
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.814.745 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.814.745 RON