Atribuită
Cumpărare directă
Cos gunoi perforat 10 litri diverse culori BUC 3.00 6.80 20.40 1 22853 Detergent dezinfectant 5L Domestos BUC 5.00 31.20 156.00 2 HIGBONI24 Hartie igienica 2 straturi Perfex Boni alba 24/set SET 20.00 12.10 242.00 3 LU861078 PROSOAPE DE HARTIE STRONG 19F CU DERULARE CENTRALA LUCART 6 ROLE/BAX BAX 10.00 52.00 520.00 4 RP20016004 Manusi fara pudra vinil marimea L 100 buc/cut Mercator CUT 2.00 21.00 42.00 5 SYCSL5LM Sapun lichid 5L mov Exte BUC 20.00 16.20 324.00
- Număr anunț
- DA28782754
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOREA CLOSCA SI CRISAN (CUI 32223876)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.304 RON
- Valoare atribuită
- 1.304 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.