Atribuită
Cumpărare directă
PANOU PLUTA RAMA ALUMNIU 60 X 90 CM OPTIMA BUC 1.00 39.00 39.00 2 OP-30090120 PANOU PLUTA RAMA ALUMINIU 90 X 120 CM OPTIMA BUC 1.00 90.40 90.40 3 OP-30100150 PANOU PLUTA RAMA ALUMINIU 100 X 150 CM OPTIMA BUC 1.00 156.00 156.00 1 HZ1600048 Panou de pluta cu rama de lemn 80 x 60 cm Herlitz BUC 2.00 39.00 78.0
- Număr anunț
- DA28782749
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOREA CLOSCA SI CRISAN (CUI 32223876)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 39292100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 363 RON
- Valoare atribuită
- 363 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.