Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLCHICINA 1mg *40cpr / COLCHICINUM,MILURIT 300mg / ALLOPURINOLUM

Număr anunț
DA34544760
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Cod CPV
33632000-9 · Medicamente pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.591.928 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.591.928 RON