Atribuită Cumpărare directă

- pliate in 48 de straturi - greutate tifon / mp: minim 20 gr. - Indice de absortie comprese: maxim 6 sec - Sterilizare cu etilen oxid 800 g/m - Grosime fir 40x40. - Textura material compresa sterila 24x40 Specificatii suplimentare pe http://www.rovalmed.ro/produse - Ambalaj individual cu fereastra de polipropilena perfet transparent, vizualizare calitate tifon - Ambalaj colectiv 25 plicuri. -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28886840
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
Cod CPV
33141118-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat