Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de proiectare- D.A.L.I. si Proiect tehnic pentru investitia ”Cresterea eficientei energetice prin modernizarea sistemului de iluminat public in comuna Hulubesti, judetul Dambovita”

Număr anunț
DA28772794
Autoritate contractantă
Comuna Hulubesti (CUI 4280272)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.000 RON
Valoare atribuită
56.000 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.000 RON

din 56.000 RON estimat