Atribuită Cumpărare directă

Elaborare DALI si PT, DE, VTP - Iluminat Public finantat prin AFM –pentru UAT <5001 loc. Elaborare/reactualizare studiu de fezabilitate/documentatie de avizare a lucrarilor de interventii si proiect tehnic pentru construirea/modernizarea/eficientizarea/reabilitarea/extinderea sistemelor de iluminat public stradal, pentru reducerea consumului de energie electrica, a emisiilor de CO2 si a cheltuielilor de intretinere prin montare corpuri de iluminat moderne cu tehnologie LED si eficienta energetica ridicata. Elaborarea/actualizarea studiului de fezabilitate/documentatie de avizare a lucrarilor de interventii si proiect tehnic contine principalele caracteristici ale proiectului, în baza unei analize tehnice, economice si financiare a investitiei planificate. Prin studiul de fezabilitate se asigura o utilizare rationala si eficienta a investitiei, astfel încât sa se respecte cerintele economice,financiare si sociale aplicabile în domeniul respectiv si conform cu ghidul de finantare. Se vor calcula estimativ costurile de constructie, se va face analiza economica si financiara, cat si analiza optiunilor cu privire la investitiile cu ajutor financiar (fonduri nerambursabile, investitii cu ajutor financiar, etc.) Societatea detine Atestat ANRE pentru Proiectare si Executie: - Numar atestat 13182 tip C1A, data emitere 16.04.2018 - data expirare 16.04.2023; - Numar atestat 13183 tip C2A, data emitere 16.04.2018 - data expirare 16.04.2023. Socetatea are implementat si certificat sistemu

Număr anunț
DA28764204
Autoritate contractantă
COMUNA FITIONESTI (CUI 4447193)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.000 RON
Valoare atribuită
56.000 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.000 RON

din 56.000 RON estimat