Atribuită
Cumpărare directă
Bonurile valorice vor fi înseriate în carnete de 50 de file cu următoarele caracteristici: - valoare nominală bon valoric: 20 lei inclusiv TVA/filă; - capsate la cotor; - inscripţionate cu sigla Rompetrol; - dublă numerotaţie serie şi număr (pe cotor şi filă detaşabilă); - cod de bare; - hârtie securizată cu melanj 70g/mp; - dimensiune 16,5 cm x 5 cm. Livrarea se va face la Stația Rompetrol, b-dul. 1 Mai nr. 31A, Zona Far, Constanța, conform contractului.
- Număr anunț
- DA28665748
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.605 RON
- Valoare atribuită
- 12.605 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.