Atribuită
Cumpărare directă
LOT I: Servicii de asistenta tehnica hardware si software; servicii de reparare si intretinere calculatoare si periferice informatice. LOT II: Servicii de suport tehnic hardware si software pentru utilizatorii platformei eCampus de predare cursuri online. Perioada initiala derulare contract, pentru ambele loturi, 01.01.2021-31.03.2021, s-a prelungit cu 6 (sase) luni prin act aditional 1 si 2, pentru perioada 01.04.2021-30.09.2021. Prin prezenta accesare se prelungeste contractul prin Act aditional nr.3, cu perioada 01-31.10.2021, pentru ambele loturi, cu posibilitatea prelungirii ulterioare a acestuia pentru unul sau ambele loturi pana la 31.12.2021. Serviciile vor fi prestate conform: - cerintelor si documentelor atasata anuntului de publicitate ADV1190879; - ofertei depuse si completarilor/clarificarilor la aceasta. Data semnare act aditional nr.3: 30.09.2021. mai putin
- Număr anunț
- DA28890717
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.098 RON
- Valoare atribuită
- 7.098 RON
- Data publicării
- 30.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.