Atribuită Cumpărare directă

Atentie! Notificarea de initializare a achizitiei directe a fost transmisa catre mai multi operatori economici. Va fi acceptata oferta care respecta cerintele Autoritatii contractante si are pretul cel mai scazut. CNAIR S.A. prin Directia Regionala de Drumuri si Poduri Constanta doreste sa achizitioneze proiectarea si executia sistemului de alarmare antiefractie si supraveghere video TVCI la District Braila 1 si 2, conform Cerintelor tehnice nr. 42570/02.09.2021, anexate prezentei. Daca sunteti de acord cu cerintele DRDP CT va rugam sa ne transmiteti la adresa de e-mail cristina.achizitii@drdpct.ro urmatoarele documente: - Oferta financiara; - Licenta de functionare pentru desfasurarea activitatilor de proiectare, instalare, modificare si intretinere a sistemelor de alarmare impotriva efractiei, eliberata de IGPR ; -Dovada avizarii personalului propriu (conducatorii, personalul tehnic) de catre IPJ, precum si dovada pregatirii profesionale a acestora ; - Propunerea tehnica din care sa rezulte conformitatea cu prevederile precizate in Cerintele tehnice ale autoritatii contractante ; - Cerintele Tehnice nr. 42570/02.09.2021 si modelul de contract insusite (semnate si stampilate pe fiecare pagina). Valoarea de vanzare din catalogul electronic SICAP va fi egala cu valoarea din formularul de oferta.

Număr anunț
DA28832450
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.765 RON
Valoare atribuită
11.765 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.765 RON

din 11.765 RON estimat