Atribuită
Cumpărare directă
Sistem de supraveghere video ce ofera posibilitatea de restrictionare acces auto conform specificatii tehnice publicate in anuntul de pe site-ul CJC la sectiunea Anunturi, Achizitii publice in data de 27.08.2021 si in SICAP anunt nr. ADV1235509/ 27.08.2021.
- Număr anunț
- DA28728032
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.627 RON
- Valoare atribuită
- 17.627 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.