Atribuită
Cumpărare directă
Volum de imprimare recomandat: 25000 pagini/lună ,Capacitate alimentator de documente:100 coli ,DADF da ,Tavă: 2 buc. ,Format hârtie: A5, A4, A3 ,Tip hârtie: hârtie, plicuri,Contorizare copii şi imprimări: da,Imprimare: Viteză: 30 ppm/color, alb negru A4; 15ppm/color, alb negru A3, ,Rezoluţie 1800 x 600 dpi,Compatibila: Windows 10, Limbaj de imprimare : PCL 5c, PCL 6, Multifunctional A3, Conectare : Ethernet 10/100/1000 , USB 2.0 Scanare: Rezoluţie 600 x 600 dpi ,Viteză: 80 ppm ADF, 30/30 ppm copiere, Formate fişiere: JPEG, PDF, TIFF ,Copiere: Rezolutie : 600 x 600 dpi, A4 30 /30 ppm ( alb negru/color), A3 15/ 15 ppm ( alb negru/color) + 1 set tonere
- Număr anunț
- DA28727014
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI 11087755)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.990 RON
- Valoare atribuită
- 21.990 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.