Atribuită Cumpărare directă

Dell LCD 23,8W LM238WF1 LGD+ manopera demontare, instalare panel LCD inclusiv deplasare la sediu ANR, Incinta Port nr. 1.

Număr anunț
DA28717843
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.390 RON
Valoare atribuită
1.390 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.390 RON

din 1.390 RON estimat