Atribuită
Cumpărare directă
CATALOG GRADINITA+COPERTA PVC 5*7.14 CATALOG CLS.PREGATITOARE+COPERTA PVC2*15.12 CATALOG SCOLAR 2021 I-IV + COPERTA PVC 8*25.21 CATALOG SCOLAR 2021 V-VIII + COPERTA PVC 9*25.21 REGISTRU EVIDENTA CONTRACTE A4, 100 FILE COPERTA CL 1*18 TUS STAMPLIA 50 ML 1*21.01 REGISTRU A4 192 FILE COPERTA POLICROMIE AR/DR 1*25.21 REPERTOAR A4 96FILE POLICROMIE 1*16.50 MAPA CU BUTON TRANSPARENTA 4*2.94 CLIPBOARD A4 SIMPLU 3*12.79 PIX SCHEDGE 2*5.46 ROLLER ONE 1*10.50 PIX FARA MECANISM 2*1.26 PIX CU MECANISM 20*1.36 BANDA CORECTOARE 4.2 MM*12 M 1*12.60 FOLIE PROTECTIE A4 45 MICRONI 100 BUC/SET 2*12.60 NOTES ADEZIV 38X51 4X50 FILE 1*5.48 STICK INDEX 38X76MM 4X20FILE 1*8.40 STICK INDEX 50X12 MM 9 CULORI *50 FILR/SET1*7.92 STICK INDEX 45*15 MM 6 CULORI 30 FILE 1.7.92 INDEX PL CULTRANSP COLOR 45*12MM HOPAX 1*7.92 CUB 500 FILE 9X9 NOTITE 70 GR/MP 1*6.30 DOSAR INC 1/2 COLOR 250GR 40*2.22
- Număr anunț
- DA28831458
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NEGOITA DANAILA BUCESTI (CUI 29078016)
- Furnizor / câștigător
- LIBRARIA LUCIAN BLAGA S.R.L. (CUI 10976385)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 847 RON
- Valoare atribuită
- 847 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.