Atribuită Cumpărare directă

Vârfuri plastic nesterile 0-200 µl, compatibile cu pipetele din dotare (Brand/Transferpette ); Vârfuri plastic nesterile 100-1000 µl, compatibile cu pipetele din dotare (Brand/Transferpette)

Număr anunț
DA28803326
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
E INTERMED SRL (CUI 17270092)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.970 RON
Valoare atribuită
1.970 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.970 RON

din 1.970 RON estimat