Atribuită Cumpărare directă

Roaba Fort TK100, Cuva PP-Elastic, 100L, Roata pneumatica, 8buc x 220lei/buc. Achizitia se realizeaza conform referat nr.28314/17.09.2021 si oferta nr.28500/20.09.2021

Număr anunț
DA28831522
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
SOCOMAT TRADE S.R.L. (CUI 6477131)
Cod CPV
42418500-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.760 RON estimat