Atribuită Cumpărare directă

Are putere mare de spalare.Soluti concentrata.Se prezinta sub forma unui lichid parfumat,vascos si limpede.Ambalat la bidon de 5 L.Se foloseste pt spalat pardoseli si alte suprafete (inclusiv vesela) UPU - ATENTIE!!! Facturati separat!!!

Număr anunț
DA28812751
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39812100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.490 RON
Valoare atribuită
4.490 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.490 RON

din 4.490 RON estimat