Atribuită
Cumpărare directă
Se poate folosi in contact direct cu alimentele, folia de aluminiu este indispensabila in industria alimentara; - Folia de aluminiu poate fi folosita si ca bariera termica in procesul de coacere sau alte activitati. - Impachetarea in folie de aluminiu, face ca mancarea sa isi mentina temperatura mai mult timp; Dimensiuni 45mX150m DIM
- Număr anunț
- DA28800933
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.600 RON
- Valoare atribuită
- 13.600 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.