Atribuită Cumpărare directă

Contine surfactanti neionici(5-10%),surfactanti amfaterici <5%,surfactanti anionici <5%,coloranti,parfumat, putere mare de curatire.Diverse arome:liliac,mar verde ,miere,arome florale.Ambalat la bidon de 5L DIM

Număr anunț
DA28751098
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39813000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.430 RON
Valoare atribuită
21.430 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.430 RON

din 21.430 RON estimat