Atribuită
Cumpărare directă
1.Detergent manual Alley 50 kg x 4.50lei 225.00 2.Nufar inox 500 ml 15 bucX12.50lei/buc=187.50 3.Detartrant Nufarul 100LX7.50=750.00 4.Soda calcinata 50 kg X3.00=150.00 5.Triumf 10 buc X 12.50=125.00 6.Soda caustica20 kg X6.00 lei=120.00 lei 7.Inalbitor Ace 80L X4.00=320.00 8.Detergent vase Sano 144L X9.00=432.00 9.Detergent Ozon Automat 60 kg X4.50=270.00 10.Solutie curatat geamuri 60 bucX4.50 lei/buc=270.00 11.Sapun lichid Fabi 5L 120L X9 lei/l=1296.00 12.sapun toaleta 100 bucX1.2 lei=120.00 13.Praf de curatat 30 bucX 2.90=87.00 14.Anticalcar Promax 2kg 12 lei X18 buc=216.0 15.Zemax 549 lei/sac X5 saci=2745.00 16.Fairy vase Professional 5L 40 leiX20 buc=800.00
- Număr anunț
- DA28729262
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.113 RON
- Valoare atribuită
- 8.113 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.