Atribuită
Cumpărare directă
Kitul pentru semnatura electronica contine: 1.Certificat digital calificat valabil 36 luni = 11 bucati Semnatura electronica cu urmatoarele specificatii: -asigura integritatea si confidentialitatea documentelor transmise electronic; - Emis conform Regulamentului UE 910/2014 (eIDAS) - posibilitatea de semnare si criptare integrat în aplicatiile MS Office; - asigura semnarea si criptarea oricarui tip de fisier indiferent de extensie; - disponibilitate si în varianta gratuita shellSAFE Verify pentru vizualizarea fisierelor semnate. - dispozitiv criptografic de creare a semnaturii electronice - dispozitiv securizat de creare a semnaturii electronice si stocare a certificatului digital - asigura controlul accesului la cheia privata prin codul PIN - se conecteaza prin portul USB al calculatorului. - suport tehnic gratuit pe intreaga peridoada de valabilitate a certificatului digital calificat. Agentul econimic va asigura transportul la sediul Autoritatii Contractante (B-dul Republicii, Nr.40, Oltenita)
- Număr anunț
- DA28858681
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.070 RON
- Valoare atribuită
- 4.070 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.