Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de certificare a semnăturii electronice: prelungire cu 12 luni a valabilității certificatelor digitale pentru: Cristina-Aurora Bunea-Bontaș; Camelia Maftei; Mihaela-Diana Manolescu; Andreea-Raluca Stan; Silviu Ștefan; Viorel Tudosă; Oana Zaharia; Mircea-Cristian Dan; Valentin Ștefan; Rodica Puia; Carmen Ionela Ion; Luminița Polatos; Carmen Speranța Tamasi-Klaus; Mihăiță Doagă; Daniela-Gabriela Ionescu; Vanda-Simona Istrate.
- Număr anunț
- DA28776469
- Autoritate contractantă
- Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Sud-Est (OIRPECU - Regiunea Sud-Est) (CUI 20737431)
- Furnizor / câștigător
- CERTSIGN SA (CUI 18288250)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.520 RON
- Valoare atribuită
- 1.520 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.