Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de VTP la 2 ani a instalatiei de utilizare gaze şi a centralei termice de la PJ Găeşti

Număr anunț
DA34546823
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Dambovita (CUI 4279758)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.244.834 RON
Data publicării
22.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.244.834 RON