Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza certificat digital pentru sigiliu electronic calificat - valabilitate 1 an si 3000 semnaturi + marci temporale.

Număr anunț
DA28693441
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat