Atribuită
Cumpărare directă
Termometru digital pentru frigider/ congelator cu 2 senzori -810-225 optional / contra cost - certificat de etalonare: 1. CERTIFICAT DE ETALONARE recunoscut BRML: 450.00 RON fara TVA / Bucata. PRET TOTAL: 105.00 + 450.00 = 555.00 RON 20. CERTIFICAT DE ETALONARE recunoscut RENAR: 640.00 RON fara TVA / Bucata. PRET TOTAL: 105.00 + 640.00 = 745.00 RON Termometrul are o funcție de memorie ușor de citit pe un ecran mare, LCD, max / min pentru inregistrat cele mai mari și cele mai mici temperaturi și un high-low alarmă sonoră / programabile. Unitatea incorporeaza doi senzori de temperatură, o sondă rezistenta la apă, cu un metru de cablu din PVC pentru temperatura din interiorul frigiderului și un senzor intern pentru temperatura din camera. Sonda poate fi montata pe un perete folosind ventuza sau suportul de montare furnizate. Termometrul este incorporat intr-o carcasa din ABS robust si are un picior stand pentru montare raft. Caracteristici Termometru: 1 senzor in termometru si 1 senzor cu fir; alarma dubla; memorie max/min; sonda termistor. Domeniu: -49.9 ... +69.9 °C Rezolutie: 0.1 °C Precizie: +/- 1 °C Baterie 1.5 V (3000 ore) Greutate 50 g Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL.
- Număr anunț
- DA28834480
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.