Atribuită
Cumpărare directă
Rola folie de aluminiu, lungime 45 m, latime 30 cm Descrierea produsului Rola realizata din foaie neteda de aluminiu pur, ideala pentru acoperirea si etansarea diverselor vase de laborator Poate fi utilizata in aplicatii de autoclavare, incalzire sau de inghetare Grosime de aproximativ 0.018 mm Producator ISOLAB Cantitate o rola Material Aluminiu Dimensiuni (L*l) 45 m * 30 cm Grosime 0.018 mm
- Număr anunț
- DA28790111
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33790000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179 RON
- Valoare atribuită
- 179 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.