Atribuită
Cumpărare directă
Saci autoclavabili polietilena, rezistenti pana la 134°C, 40*75 cm transparenti, cu sigla BIOHAZARD capacitate - 45 L / Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator si SC Eprubeta Farm SRL. Sacii sunt inscriptionati cu pictograma BIOHAZARD si cu instructiunile de utilizare in 5 limbi straine.
- Număr anunț
- DA28756822
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.243 RON
- Valoare atribuită
- 1.243 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.