Atribuită Cumpărare directă

ACE SERINGA / ACE RECOLTARE / ACE INTRAMUSCULARE STERILE 18 G - 30 CUT *100 BUC ACE SERINGA / ACE RECOLTARE / ACE INTRAMUSCULARE STERILE 22 G - 5 CUT*100 BUC BRANULA, BRANULE, CATETERE INTRAVENOASE CU VALVA , 22 G Certif CE- 100 BUC

Număr anunț
DA28725072
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33141115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.026 RON
Valoare atribuită
6.026 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.026 RON

din 6.026 RON estimat