Atribuită Cumpărare directă

ECOBRITE BOOSTER PLUS 25KG = 2 buc Ozonit Super-Produs de albire si dezinfectie pentru textile pentru masini de spalat profesionale = 1 buc ECOBRITE SUPER SILEX LIQUID = 1 buc Inalbitor lichid pentru masini de spalat profesionale-ECOBRITE DESTAINER = 1 buc ECOBRITE NEUTRALISER IT 21KG = 1 buc ECODES Detergent dezinfectant universal = 3 buc ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28851906
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.752 RON
Valoare atribuită
2.752 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.752 RON

din 2.752 RON estimat