Atribuită Cumpărare directă

Sekusept® Aktiv este recomandat pentru curatarea si dezinfectia manuala a instrumentarului termostabil si termolabil, inclusiv endoscoape flexibile. In mod special se utilizeaza pentru procesarea endoscoapelor prin recirculare (metoda semiautomata). Sekusept® Aktiv este compatibil cu toate materialele componente ale masinilor automate. Ambalare: bax 4x1.5kg.

Număr anunț
DA28784020
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.280 RON
Valoare atribuită
11.280 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.280 RON

din 11.280 RON estimat